close
تبلیغات در اینترنت

بدنتان را بعد از زایمان دوست داشته باشید Love your body after childbirth

بدنتان را بعد از زایمان دوست داشته باشید Love your body after childbirth

جستجو در تمام مطالب سایت

آمارگیر

  • :: آمار مطالب
  • کل مطالب : 768
  • :: آمار بازديد
  • افراد آنلاين : 3
  • بازديد امروز : 401
  • بازديد ديروز : 248
  • بازديد کلی : 282,151

اولین و قدیمی ترین سامانه کنترل ، ردیابی و مدیریت موبایل خانواده در ایران
مدیریت و کنترل پیام های تلگرام، واتس آپ، لاین، وایبر، فیسبوک و ...
امکان کنترل و چک کردن مخاطبین، تماس ها و پیامک های دریافتی و ارسالی
موقعیت و مکان یابی لحظه ای و ردیابی خطی فرزندان و سالمندان بر روی نقشه
دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره : 20113808
با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش در سراسر کشور
نسخه های کاملا نامحدود (بدون تاریخ مصرف) و عدم پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه
بهمراه نصب در محل کار و منزل خریدار در تمام نقاط تهران


موضوعات : بارداری و زایمان , 92 مشاهده
بدنتان را بعد از زایمان دوست داشته باشید Love your body after childbirth

بدنتان را بعد از زایمان دوست داشته باشید!
چرا اینقدر سخت است که بدنتان را بعد از بچه دار شدن دوست داشته باشید ؟
زیبایی بدن تحت تاثیر زایمان تغییر می کند و این برای بسیاری از خانم ها غیرقابل تحمل است !
نوشته : ریچل گرومن بندر  ( rachel grumman bender)
بزرگترین مشکل شما لزوما حاملگی یا زایمان نیست؛ بلکه پذیرفتن بدنتان بعد از بچه دار شدن است!

من خوش شانس بودم. دوران حاملگی محشری داشتم؛ در واقع یکی از شادترین زمان های عمرم بود. در کمال تعجب با اینکه دوقلو حامله بودم، وزن خیلی کمی اضافه کردم و هیچ علامت کشیدگی روی پوستم ایجاد نشد. وقتی شش ماه بعد از زایمانم برای چک آپ رفتم فقط دو کیلو و هفتصد گرم وزنم از وزن قبل از زایمانم بیشتر بود. همه جین های چسبان قدیمیم اندازه ام میشد و به وجد آمده بودم. چند ماه بعد از اینکه شیر دادن را متوقف کردم، یکی از شلوار جینای چسبانم را پوشیدم ولی به سختی میتوانستم دکمه شلوار را در جادکمه ای بیندازم. سایز شلوارم را چک کردم؛ همانی بود که طی چند ماه بعد از زایمانم می پوشیدم ولی به سختی میتوانستم نفس بکشم. توی باشگاه روی ترازو رفتم و متوجه شدم که طی دو ماه، چهار و نیم کیلو بیشتر از وزن بعد از زایمانم اضافه کردم، در صورتی که ورزش ها و تمرین های همیشگی ام را با مربی شخصیم انجام می دادم و عادات غذایی خوبی هم داشتم. گیج و پریشان شده بودم و حس خیلی بدی نسبت به خودم داشتم. یادم هست که همان روز برهنه جلوی آینه دستشویی ایستاده بودم و با خودم فکر میکردم "چطور اینطور شد ؟"

آیا این بدنی دیگر است ؟
من نه آن زمان و نه الان هیچ جوابی ندارم، فقط میدانم که بدنم تغییر کرده. وقتی دستم را روی شکمم میگذارم، حس زیر نوک انگشتانم ناآشناست. انگار شکم فرد دیگه ای روی بدن من است. این بدن چی کسی است؟! بعد از مدت ها که بدن خودم را خوب میشناختم، دیدن و حس کردن برجستگی جای عمل سزارینم عجیب وغریب است؛ مثل رومبلی ای که آنقدر سفت و سخت وصل شده که کیس کرده و قلمبه شده. نمیدانم این شکم به چه کسی تعلق دارد ولی واقعا آرزو میکنم که بیایند و آن را پس بگیرند و شکم قدیمی ام را به من بدهند. اما شکم قدیمی من دیگر وجود ندارد. به عنوان کسی که هیچ وقت مشکل ظاهری خاصی با بدنش نداشته، حس ناراحت کننده و عجیبی داشتم. مطمئنا قسمت هایی بودند که ترجیح میدادم کوچکتر باشند اما به طور کل بدنم و هر کاری که ازش برمی آمد را دوست داشتم و ازش راضی بودم و هیچ وقت اینقدر از اینکه در بدن خودم هستم درگیرو ناراحت نبودم. اما این پیامد ناخواسته (افزایش وزن غیرمنتظره پس از پایان شیردهی، پوست شلی که کمر سابقا باریکم رو میپوشوند و باعث میشد که لباسهام دیگه اندازه ام نباشند) بعد از دوران حاملگی تقریبا بی نقصم اساس اعتماد به نفس من را تکان داد و مرا به شدت شوکه کرد.

بدن افراد معروف پس از زایمان ...
یکی از چیزهایی که دوست داشتن بدنتان پس از زایمان را سخت میکند این است که عکس های بسیار کمی از زن های عادی پس از زایمان وجود دارد، اما در عوض عکس های بسیار زیادی روی جلد مجله ها از زنان معروف (از بیانسه و هایدی کلوم گرفته تا جسیکا آلبا و میراندا کر) فقط چند هفته بعد از زایمان که بدن هایشان در لباس های دو تکه فوق العاده است وجود دارد. حتی اگر به طور منطقی شما بدانید که این احمقانه است که خودتان را با زن هایی مقایسه کنید که الف) برنده لاتاری ژنتیک شدند و ب) باید به دلیل شغلشان خوش هیکل باشند و یک گروه آدم دارند که برای رسیدن به این هدف کمکشان میکنند، سخت است که بدن خودتان را با آنها در کنار هم نگذارید. نتیجه این است که شما احساس میکنید مطلقا به درد نخور هستید. 

یافتن الگوهای واقع بینانه
نهایتا پس از مقداری تحقیق من یک سری عکس های واقعی از زن های عادی بعد از زایمان از عکس های قدرتمند  "4th trimester bodies project"  اشلی ولز جکسون پیدا کردم. منابع دیگر عکس ها سایت "هیبت یک زن" بود که زن ها میتوانند در آن عکس های خود پس از زایمان را بفرستند و حمایت و تشویق دریافت کنند و هم چنین "کتاب مادرها" ی عکاس و مادر، جید بیل. پس از سال ها دست و پنجه نرم کردن با احساس نازیبا بودن، بیل شروع کرده بود به گرفتن عکس پس از زایمان از خودش. او می گوید " نود و پنج درصد ما زن ها خودمان را در رسانه های روز نمیبینیم." پرتره های او مادر ها را در همه سایز ها و هیکل ها نشان می دهد که شاد هستند و از بدن و مادر بودن خود لذت می برند. وقتی من عکس ها را می دیدم، فکر کردم که هر زن زیباست و ظرافت آن ها را ستایش کردم. بدن های آن ها به نظرم قوی، پرورش دهنده، و زنانه آمد. حقیقت این است که من هرگز آن ها را آنقدر تند که خودم را محکوم کردم، محکوم نمیکنم. وقتی آن عکس ها را دیدم، از توقعات احمقانه بالایم راجع به بدنم و دوست نداشتنش خیلی خجالت زده شدم. به پست وبلاگ یک طراح، جاستینا بلیکنی، "نه ماه بعد: بدن من و بیانسه" برخورد کردم که راجع به تلاش او برای پذیرش بدن خودش پس از زایمان بود و روی من خیلی تاثیر گذاشت. بلیکنی مینویسد " وقتی دنبال لباس های گشاد میچرخیدم، پوسترهای بزرگ بیانسه در حالی که با دو تیکه در ساحل بود و خیلی هم جذاب به نظر می آمد به من خیره شده بودند. تقریبا همه اراده های دنیا لازم بود تا همان لحظه در h&m از کوره در نروم. چرا بدن من مثل بیانسه نیست؟ به هر حال هر دوی ما با فاصله کمی زایمان کرده بودیم. لعنت به سزارین. اما برعکس خیلی از خانم ها که در فکر این هستند که کی یا آیا اصلا بدن های قدیمشان برمیگردد یا نه، بلیکنی مینویسد "پس من از شما نخواهم پرسید که چه قدر طول کشید که بدن هایتان را پس گرفتید (چون حتی این حرف بی محتوا این روزها توی ذوقم میزند). پس گرفتن بدنتان از کجا یا چه کسی؟ بدن من هیچ وقت ترکم نکرد، همیشه اینجا با من بود. چیزی که من نیاز دارم پس بگیرم بدنم نیست، بلکه احساس راحتی در بدنم، اعتماد به نفسم و حس سرزندگی ام است. حقیقت این است که من هیچ وقت بدن بیانسه را نداشتم، حتی زمانی که چهارده سالم بود، حتی زمانی که از همیشه لاغرتر بودم، حتی زمانی که بچه نداشتم. من بدن خودم را داشتم و هنوز هم دارم. الان نیاز دارم که یاد بگیرم چطور بدنم را کمی بهتر دوست داشته باشم." این دقیقا چیزی بود که من نیاز داشتم بشنوم؛ نیاز داشتم که دوباره اشتیاق لعنتی ام را پیدا کنم. و بعد به طرز تعجب آوری شانس به من رو کرد: متوجه شدم که به لاکتوز پس از بارداری آلرژی دارم و مجبور هستم به تمام چیزهای پنیری و خوراکی مورد علاقه ام یعنی بستنی خدانگهدار بگویم. آن چهار و نیم کیلویی که پس از شیردهی اضافه کرده بودم را از دست دادم و دو سایز شلوار جین کم کردم. روزی که شلوار جین چسبان قبل از حاملگی ام را پوشیدم، مشتم را به سمت آسمان بردم و فریاد زدم "آآآآآآآآآآآآره"، انگار که توی یکی از تبلیغ های سریال دارم بازی میکنم. یک حس واقعا عالی بود.
آیا شکم من هیچ وقت مثل گذشته می شود ؟ نه. و من بعد از آن ضربه سخت برای دوباره ساختن عزت نفسم، قدم به قدم، راه سختی را در پیش دارم. اما برای ادامه این راه دلیل خوبی دارم: دخترهای دوقلویی دارم و با اینکه آن ها هنوز نوپا هستند، کاملا آگاه هستم که چطور زبان بدنم و طرز صحبتم راجع به بدن خودم بر درک آن ها از بدن های کوچک زیبایشان تاثیر می گذارد.

پس من به گرفتن تصمیمات درست (ورزش کردن و درست غذا خوردن) ادامه می دهم و شاهد نتیجه اش در قدرت بدنی و عزت نفسم هستم. من مجذوب تعاریف همسرم هستم و از او متشکرم که به من می گوید که زیبا و جذاب هستم. و همچنان سعی میکنم که بدنم را همان گونه که الان هست بپذیرم و دوست بدارم.و روز به روز حس سرزندگی ام بیشتر و بیشتر می شود. 

Postpartum love your body!
Why is it so hard to love your body after baby?
The beauty of the body is affected by birth and for many women is intolerable!
By Rachel Grumman Bender (rachel grumman bender)
The biggest problem is you do not necessarily pregnancy or childbirth, but accepting your body after a baby!
I was lucky. I had a great pregnancy; in fact, was one of the happiest times of my life. Surprisingly, I was pregnant with the twins, I added a little weight and stretch marks on my skin did not create. When I went up six months after the Czech maternity for just two kilos and seven grams of weight from the weight of maternity was before. All-fitting jeans in my size was old and I was ecstatic. A few months after I stopped breastfeeding, but I could barely put one of Chsbanm Jenna pants pants button in the Button sewing the throw. Czech got my pants size, just a few months after I wore maternity, but I could barely breathe. In the club on the scale and I realized that over the past two months, four and a half kilograms more weight after maternity added, if the exercise and practice my routine to coach my personal I did and eating habits well did. I was confused and distraught and feels really bad about myself. I remember the day I was standing naked in front of the bathroom mirror and I thought, "How was it?"

Is this another body?
I did not then and not now have no answers, just know that my body has changed. When I put my hand on my stomach, feeling the unfamiliar fingertips. The belly of another person on my body. Who is this body? After a long time that I knew my body well, see and feel the bumps rather than act strange Szarynm is like upholstery that is so tightly connected that case and was gibberish. I do not know to whom it belongs belly, but I really wish to come and get it and give me my old belly. But my old belly is gone. As someone who never had problem with their bodies a special appearance, I feel uncomfortable and strange. But the unintended consequence of (weight gain unexpected after the end of lactation, skin laxity that back once Barykm the covered and made the clothing in other sizes'm not) after pregnancy almost Nqsm on my confidence shook me badly shocked.

Celebrities postpartum body ...
One of the lovely things your body after childbirth hard it is to see quite a bit of female normal after delivery, but instead see a lot on the cover of famous women (from Beyonce and Heidi Klum to Jessica Alba and Miranda Kerr) just a few weeks after giving birth to their bodies in the two-piece dress is great there. Even though logically you know this is stupid yourself with women that compared to a) win the lottery of genetics and b) have a job statuesque, and a group of people that to achieve the goal of helping them, it is hard to leave your body with them together. The result is that you feel are absolutely useless.

Find realistic patterns ...
Finally, after some research, I have some real photos of ordinary women after delivery of powerful shots "4th trimester bodies project" Jackson found Ashley Wells. After years of struggling with feelings of being ugly, Bill began to take photos of herself after childbirth. He says, "Ninety-five percent of the women we see ourselves at media day." When I saw the photos, I think that every woman is beautiful and I appreciate their elegance. I think their bodies strong, growers, and women, respectively. The truth is that I never condemn them so fast that I did not condemning. When I saw those photos, expectations stupid on my upper body and Ndashtnsh like I was so ashamed. Blog post a designer, Justina Blykny, "Nine months later: my body and Beyonce" I encountered on his attempt to take his body and I was very influenced postpartum. Blykny writes, "When looking for loose Mychrkhydm, large posters Beyoncé while two piece at the beach was very appealing to me were staring. Almost all the will in the world it was necessary to the moment of the h & m furnace in not go. Why my body like Beyonce is not it? anyway, we both narrowly delivery had. Damn caesarean section. but unlike a lot of women who think that the when or whether the body of their old comes back or not, Blykny writes, "I will not ask you what you took so long that your body (such as empty even say I am driven her these days). After the body from where or whom? My body did not leave me, I was always here. What I need is my body, but also feel comfortable in my body, my confidence and my sense of vitality. The truth is that I never did Beyonce's body, even when I was fourteen, even when I was thinner than ever, even when I was a kid. I had my body and still do. Now I need to learn how my body a little better, love. "It was exactly what I needed to hear; I needed to re longing damn I find my. And then surprisingly chance for me to understand I lactose after pregnancy'm allergic and I have all things cheese and food my favorite is to shut goodbye to say. it four and a half kilos after breastfeeding Join had lost two size jeans low've got. Narrowed jeans I wore the day before my pregnancy, I took my fist in the air and screamed "yes", as if in one ad Serial I am playing. It was a really great feeling.
Is my belly never be the same again? No. And I hit it hard again after the self-breath, step by step, I have a tough road ahead.

So I take the right decision (exercise and eating properly) will continue and result in physical strength and self control my breath. I am fascinated by definition my wife and I thank him that tells me that I am beautiful and attractive. I try and keep my body as it is now Bdarm.v accept and like every day I feel more and more vitality.


بازنشر این مطلب توسط شما در شبکه های اجتماعی


برچسب ها : - - - - - - - - - - - -

برترین مطالب سایت


موضوعات

✔ اس ام اس و پیامک
✔ پزشکی
✔ روانشناسی
✔ قالب و کدهای سایت ها و وبلاگ ها
✔ فرهنگ و هنر
✔ نرم افزار
✔ سلامت
✔ سرگرمی
✔ دنیای مد
✔ آرایشی و زیبایی
✔ آشپزی و تغذیه
✔ کودکان و والدین
✔ مذهبی
✔ کامپیوتر ، موبایل و اینترنت
✔ علمی
✔ ورزشی
✔ مجله خودرو
✔ امنیت
✔ گوگل
✔ پخش زنده تلویزیون و رادیو
✔ ویدیو
✔ لیست کامل میوه ها و خواص آن ها
✔ آدرس و تلفن های ضروری
✔ چیست
✔ آگهی ها
قویترین نرم افزار ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی همسرتان ، کودکتان