close
تبلیغات در اینترنت

چگونه خانواده همسر را جذب خود کنیم ؟

چگونه خانواده همسر را جذب خود کنیم ؟

جستجو در تمام مطالب سایت

مطالب مرتبط این موضوع :

آمارگیر

  • :: آمار مطالب
  • کل مطالب : 768
  • :: آمار بازديد
  • افراد آنلاين : 2
  • بازديد امروز : 139
  • بازديد ديروز : 398
  • بازديد کلی : 280,554

اولین و قدیمی ترین سامانه کنترل ، ردیابی و مدیریت موبایل خانواده در ایران
مدیریت و کنترل پیام های تلگرام، واتس آپ، لاین، وایبر، فیسبوک و ...
امکان کنترل و چک کردن مخاطبین، تماس ها و پیامک های دریافتی و ارسالی
موقعیت و مکان یابی لحظه ای و ردیابی خطی فرزندان و سالمندان بر روی نقشه
دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره : 20113808
با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش در سراسر کشور
نسخه های کاملا نامحدود (بدون تاریخ مصرف) و عدم پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه
بهمراه نصب در محل کار و منزل خریدار در تمام نقاط تهران


چگونه خانواده همسر را جذب خود کنیم ؟

یکی از اشتباهات رایج بعد از ازدواج، این است که تصور کنیم خانواده همسر مثل خانواده خودمان هستند. باور کنید خانواده همسر شما در بهترین شرایط ارتباطی، باز هم خانواده فرد دیگری هستند و مگر در موارد استثنا منافع فرزندشان را قربانی منافع شما نمی کنند. اینکه شما با خانواده شوهرتان صمیمی شوید عالی است، اما همه عروس ها نمی توانند با خانواده همسرشان به یک میزان صمیمی شوند.
اختلاف های فرهنگی و اختلاف عقاید می تواند دیواری در مقابل این صمیمیت بکشد و از طرف دیگر، شخصیت هر دو طرف هم می تواند در بیشتر شدن فاصله میان آنها و یا کمتر کردن فاصله تاثیرگذار باشد. پس به محض وارد شدن به خانواده همسرتان، به دنبال ایجاد صمیمیت و از بین بردن مرزها و فاصله ها نگردید. چرا که این تصور اولیه باعث می شود روابط از ابتدا اشتباه شکل بگیرند و در ادامه هم دردسرها و سوء تفاهم هایی را ایجاد کنند.

دوستشان نداری ؟ به آنها احتـرام بگذار...
Do not you love them Respect them

آنچه که در رابطه شما و آنها اهمیت زیادی دارد، دوست داشتن همدیگر نیست، بلکه احترام گذاشتن به یکدیگر است. مهم نیست که شما دلتنگ آنها شوید، به اندازه خودشان در شادی هایشان خوشحال باشید و یا از ناراحتی هایشان ناراحت. بلکه مهم این است که به تفکر و احساسشان احترام بگذارید. پس به جای اینکه احساساتتان را به سمتشان هل دهید و بخواهید مثل یکی از اعضای قدیمی خانواده شان رفتار کنید، اول احترام را در این رابطه بنا کنید و بعد اگر توانستید و شرایط به شما اجازه داد با آنها صمیمی شوید.
اینکه می گویید در روزهای اول عمیقا دوستشان داشتید، چندان نمی تواند درست باشد چراکه دوست داشتن در جریان ارتباط ایجاد می شود و شما نمی توانید به صرف اینکه با فرزند آنها وصلت کرده اید، به آنها علاقه مند باشید. اما بهتر است به جای ایستادن روی قله کوه یا افتادن. در دره، یک تفکر میانه رو تر که بر پایه احترام است را جایگزین دوست داشتن و یا بیزار بودن از خانواده همسر کنید.

همه رازها را فاش نکنید
Do not disclose all secrets

بسیاری از زوج ها وقتی با هم آشنا می شوند برای اینکه به هم نزدیک تر شوند، هر چه در زندگی شان گذشته و می گذرد را با هم در میان می گذارند. آنها حتی حرف هایی که خانواده هایشان در مورد شریک آینده زندگی شان می زنند را به او انتقال می دهند و با این کار دیدگاهی منفی نسبت به خانواده خود را در نامزد و بعدها همسرشان ایجاد می کنند.
از طرف دیگر، بسیاری از زوج ها همه رازهای خانوادگی هم را با یکدیگر در میان می گذارند و از اشتباهاتی که اعضای خانواده شان کرده یا می کنند با هم صحبت می کنند و از این طریق، ذهنیت طرف مقابل را پیش از آنکه خودش وارد ارتباط شود شکل می دهند. کاش شما هم از ابتدا چنین اشتباه هایی را مرتکب نمی شدید. اما هنوز هم دیر نشده. سعی کنید از این به بعد مرزهای میان خانواده و شریک زندگی تان را خودتان بسازید. دلیلی ندارد که انتقاد مادرتان از او را به همسرتان منتقل کنید و دلیلی ندارد رفتارهایی که دیگران در غیابش انجام داده اند را با جزئیات برایش بازگو کنید. اگر مادر داماد جنگ کلامی یا رفتاری را شروع کرد، نشان دهنده این است که از فیلتر پسر رد شده و به خودش اجازه داده که وارد این نزاع شود. یعنی همسرتان در این رابطه لولای خوبی نبوده و نتوانسته آن را به خوبی مدیریت کند

شاید نقشش را خوب بازی نمی کند
Maybe he does not play well

از یاد نبرید که زوج ها هر کدام واسط و رابط خانواده خود و کسی هستند که قرار است شریک زندگی شان شود. اگر رابطه شما و خانواده همسرتان ناخوشایند و آزاردهنده است، بخش مهمی از مسئولیت این اتفاق بر عهده همسرتان است. هم شما و هم همسرتان، باید میان خانواده خود و شریک زندگی تان نقش میانجی را بازی کنید و اجازه ندهید برخوردی در این رابطه پیش بیاید. در واقع شما در این رابطه نقش لولا را بازی می کنید. لولایی که اگر خود کار نکند در و دیوار را به هم می کوباند. مطمئنا ضعف همسر شما در ایفا کردن این نقش سهم بزرگی در ایجاد این اختلاف ها داشته و وقت آن رسیده که او آگاهی بیشتری در مورد این رابطه کسب کند و با مدیریت درست این رابطه آرامش را به آن برگرداند.

به سناریوی مشترک برسید
Get into the common scenario

اینکه خانواده ها تا چه اندازه تمایل به ورود به زندگی فرزندشان داشته باشند، با اینکه چقدر به آن وارد شوند تفاوت دارد. ممکن است خانواده شوهرتان نظرهای بسیاری را در مورد تربیت فرزند شما و دیگر مسائل زندگی مشترکتان داشته باشند و این نظر ها را با همسرتان هم در میان بگذارند. اما تا جایی که عقاید همسرتان تحت تاثیر نظر آنها تغییر نکند، این موضوع نمی تواند آسیبی به رابطه شما بزند.
شاید در بعضی موارد همسرتان با آنها هم نظر باشد اما باز هم آنچه که مهم است، رسیدن به یک سناریوی مشترک است. از یاد نبرید که زندگی زناشویی جای اثبات نیست، بلکه جای به توافق رسیدن است. هر یک از شما با یک سری اصول و ایده هایی که در طول زندگی کسب کرده وارد رابطه می شود و ممکن است اختلاف نظر هایی در مورد این اصول وجود داشته باشد. اما اگر هر یک از شما بخواهید به دیگری ثابت کنید که من درست می گویم، در واقع خود را وارد جنگی می کنید که می تواند تا آخر عمر ادامه داشته باشد.

مرد باید اوضاع را آرام کند
The man must calm down the situation

بهترین حالت در بگومگوهای عروس و خانواده شوهر این است که عروس خود را وارد جنگ مستقیم نکند و حل کردن ماجرا را بعد از رفتن خانواده همسرش به شریک زندگی خود بسپارد. اما نکته ای که اینجا قابل توجه است، این است که اگر مادر داماد جنگ کلامی یا رفتاری را شروع کرد، نشان دهنده این است که از فیلتر پسر رد شده و به خودش اجازه داده که وارد این نزاع شود. یعنی همسرتان در این رابطه لولای خوبی نبوده و نتوانسته آن را به خوبی مدیریت کند. در چنین شرایطی دو احتمال را می شود در نظر گرفت. یا اینکه او فکر می کند رفتار خانواده اش درست است و آنچه شما دخالت می نامید را دلسوزی می داند، یا اینکه به خاطر ضعف هایش نمی تواند جلوی دخالت مادر را بگیرد. اگر دلیل این اتفاق مورد دوم باشد، باز هم همسرتان باید آگاهی بیشتری را در مورد رابطه همسر و خانواده اش کسب کند و با بالاتر بردن مهارت های ارتباطی اش، نقش موثرتری را در این میان بازی کند


بازنشر این مطلب توسط شما در شبکه های اجتماعی


برچسب ها : - - -

برترین مطالب سایت


موضوعات

✔ اس ام اس و پیامک
✔ پزشکی
✔ روانشناسی
✔ قالب و کدهای سایت ها و وبلاگ ها
✔ فرهنگ و هنر
✔ نرم افزار
✔ سلامت
✔ سرگرمی
✔ دنیای مد
✔ آرایشی و زیبایی
✔ آشپزی و تغذیه
✔ کودکان و والدین
✔ مذهبی
✔ کامپیوتر ، موبایل و اینترنت
✔ علمی
✔ ورزشی
✔ مجله خودرو
✔ امنیت
✔ گوگل
✔ پخش زنده تلویزیون و رادیو
✔ ویدیو
✔ لیست کامل میوه ها و خواص آن ها
✔ آدرس و تلفن های ضروری
✔ چیست
✔ آگهی ها
قویترین نرم افزار ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی همسرتان ، کودکتان