close
تبلیغات در اینترنت

گیاهان ، حیوانات و آکواریوم

گیاهان ، حیوانات و آکواریوم
حشرات از چه راه هایی سلامت ما را تهدید می کنند ؟ Insects

حشرات به روش های مختلفی می توانند سلامت ما را تهدید کنند که یکی از مهم ترین آنها انتقال عوامل بیماری زاست؛ یعنی حشرات می توانند به عنوان ناقل بیماری عمل کنند. راه دیگر این است که مستقیما ایجاد آلودگی و مشکل می کنند (مانند بیماری میازیس) و مساله دیگر بهداشت روانی افراد است که خیلی از افراد از به نوعی از حشرات می ترسند که این ترس می تواند درجات مختلفی داشته باشد. بحث دیگر مساله آلرژی زا بودن حشرات است. بسیاری از حشرات مانند سوسری ها در خانه و در بعضی افراد ایجاد عطسه، آبریزش بینی، آبریزش چشم و حتی مشکلاتی شبیه به آسم می کنند، ضمن اینکه گزش حشرات هم می تواند مشکلاتی ایجاد کند.
مشاهده کامل مطلب

فواید و خواص زغال اخته (CORNELIAN CHERRY)

گیاه زغال اخته به صورت درخت یا درختچه در کنار جریان آب و یا در بیشه ها می روید و از گروه گیاهان گل دار گلبرگ جدا محسوب می شود و در زبان انگلیسی به آن CORNELIAN CHERRY گویند.
گل های زغال اخته، زرد رنگ و خوشه ای می باشد و شهد فراوانی برای زنبورهای عسل دارد . برگ های سبز پررنگ و براق و نوک تیزی دارد. میوه ی آن به شکل بیضی و حدوداً به اندازه ی آلبالوی درشت است و طعم ترش و شیرینی دارد. رنگ میوه ی آن قرمز بسیار خوش رنگ می باشد .
درختچه زغال اخته حدود ۳۰۰ سال عمر می کند و در حدود ۲۵ سالگی تا ۸ متر می رسد. این درخت به طور کلی ارتفاعی حدود ۸-۴ متر دارد. چوب آن بسیار محکم است و در صنعت نیز کاربرد دارد....

مشاهده کامل مطلب

آیا دانه های سیب سمی هستند ؟

سیب یکی از محبوب ترین میوه ها در جهان است و حاوی دانه های کوچک، سیاه و سفید است که معمولا به دلیل طعم تلخ شان خورده نمی شوند، اما مردم گاهی اوقات ممکن است آنها را به طور تصادفی بخورند و به خود زحمت تف کردن هم نمی دهند. بسیاری از مردم معتقدند دانه های سیب سمی هستند، در حالی که دیگران ممکن است آنها را یک میان وعده سالم در نظر بگیرند.

مشاهده کامل مطلب

برترین مطالب سایت

موضوعات

✔ اس ام اس و پیامک
✔ پزشکی
✔ روانشناسی
✔ قالب و کدهای سایت ها و وبلاگ ها
✔ فرهنگ و هنر
✔ نرم افزار
✔ سلامت
✔ سرگرمی
✔ دنیای مد
✔ آرایشی و زیبایی
✔ آشپزی و تغذیه
✔ کودکان و والدین
✔ مذهبی
✔ کامپیوتر ، موبایل و اینترنت
✔ علمی
✔ ورزشی
✔ مجله خودرو
✔ امنیت
✔ گوگل
✔ پخش زنده تلویزیون و رادیو
✔ ویدیو
✔ لیست کامل میوه ها و خواص آن ها
✔ آدرس و تلفن های ضروری
✔ چیست
✔ آگهی ها
قویترین نرم افزار ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی همسرتان ، کودکتان