close
تبلیغات در اینترنت

خون و سرطان

خون و سرطان
موضوعات : خون و سرطان , 93 مشاهده
بروز سرطان سینه در مردان و کشف علت آن

محققان این بار با سنجش نمونه تومورهای ۶۹۷ مرد مبتلا به سرطان سینه که توسط یکی از بنیادهای خیریه در انگلستان تهیه شده بود یکی از بزرگترین مطالعات مربوط به سرطان سینه مردان را تا امروز انجام دادند.

مطالعه جدیدی که از سوی یک تیم تحقیقاتی در مدرسه عالی پزشکی دانشگاه لیدز انگلستان انجام شد می تواند روش درمان سرطان سینه در مردان را تغییر دهد چراکه آن‌ها پروتئین هایی را شناسایی کرده اند که در پیشروی این بیماری در مردان نقش مهمی ایفا می کند.

مشاهده کامل مطلب

موضوعات : خون و سرطان , 122 مشاهده
سرطان خون چیست ؟ انواع سرطان خون ، تشخیص، علائم و درمان آن

زمانی که به بیماری می گویند که مبتلا به سرطان خون شده است ، طبیعتا او احساس ترس و تنهایی می کند و خود را در میان بیشماری از سوالات می بیند چکار کند و چطور تصمیم گیری نماید . در این مطلب این مقاله می توانید اطلاعات کاملی راجب بیمار به بیمار مبتلا به سرطان- و همچنین اطرافیانش- کمک نماید ، واقعیت جدیدی را که حالا با آن روبرو هستند (سرطان خون) را درک نمایند . داشتن اطلاعات لازم در کنترل بهتر شرایط و همکاری بهتر با گروه درمانی موثر می باشد .
سرطان خون معمولا دیر خودش را نشان می دهد؛ با این حال پیشرفت تحقیقات در درمان و بهبود سرطان خون تاثیر چشمگیری داشته اند و کمک های زیادی به درمان آن کرده اند. اولین بهبودی دراز مدت از سرطان خون در آخرین سالهای دهه ۱۹۶۰ میلادی اتفاق افتاده است.
مشاهده کامل مطلب

موضوعات : عفونی , خون و سرطان , 77 مشاهده
15 پانزده نشانه سرطان

خستگی نيز يكی ديگر از علائم مبهم سرطان است. اين مشكل می تواند بعد از پيشرفت سرطان اتفاق بيفتد، اما ممكن است ابتدای سرطان‌ هايی مثل لوكمی (سرطان خون) يا برخی سرطان‌ های روده هم ايجاد شود.
بيشتر دردها دليل وجود سرطان نيستند. دردهايی كه مداوم هستند و به دلايل نامشخص ايجاد می شوند حتما بايد تحت بررسی قرار گيرند.

مشاهده کامل مطلب

موضوعات : عفونی , خون و سرطان , 50 مشاهده
انواع سرطان و راههای پیشگیری از آن ها را بیشتر بشناسیم

انواع سرطان و راههای پیشگیری را بیشتر بشناسیم. دسته‌ ای از بیماریهاست كه در آن رشد سلولهای ناهنجار از كنترل خارج می‌شوند. سرطان می‌تواند تقریبا در همه جای بدن بروز می‌كند، برای مثال ممكن است در پوست، استخوان، عضلات، خون یا دستگاه لنفاوی بروز كند.در هر سنی واقع می‌شود، ولی بیشتر در سنین بالا بروز می‌كند. منتشر شود: سلولهای سرطانی می‌توانند به درون بافت مجاور انتشار یابند یا ممكن است از طریق خون یا دستگاه لنفاوی به سایر قسمتهای بدن منتقل شوند. در برآوردهای فعلی از هر سه نفر یك نفر دچار سرطان می‌شود. شما كارهای زیادی می‌توانید انجام دهید تا خطر ابتلا به سرطان را كاهش دهید. 

مشاهده کامل مطلب

برترین مطالب سایت

موضوعات

✔ اس ام اس و پیامک
✔ پزشکی
✔ روانشناسی
✔ قالب و کدهای سایت ها و وبلاگ ها
✔ فرهنگ و هنر
✔ نرم افزار
✔ سلامت
✔ سرگرمی
✔ دنیای مد
✔ آرایشی و زیبایی
✔ آشپزی و تغذیه
✔ کودکان و والدین
✔ مذهبی
✔ کامپیوتر ، موبایل و اینترنت
✔ علمی
✔ ورزشی
✔ مجله خودرو
✔ امنیت
✔ گوگل
✔ پخش زنده تلویزیون و رادیو
✔ ویدیو
✔ لیست کامل میوه ها و خواص آن ها
✔ آدرس و تلفن های ضروری
✔ چیست
✔ آگهی ها
قویترین نرم افزار ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی همسرتان ، کودکتان